RSS

jakie rośliny można spotkać na Mazurach

Postaram sie dla was miec gify brokatowe


Temat: Golejów wizytówką Staszowa???
Czasem można spotkać łosie. Na okolicznych polach łatwo można natknąć się na dzikie króliki, kuropatwy lub bażanty. Zaledwie kilka kilometrów od Staszowa znajduje się kompleks połączonych ze sobą jeziorek leśnych, główne ... to małe mazury. Szkoda, że taka perełka Staszowa nie jest odpowiednio wykorzystana.
Źródło: forum.staszow.com/viewtopic.php?t=5058Temat: POW WOW - ogólnie
zwierzęta i rośliny) - szanują się nawzajem. A w porzypadku tych indianistów, którzy piją alkohol taka sytuacja nie nastręczy chyba problemu z niepiciem przez kilka dni w roku. Jeśli więcej jest ... tyle. Jak chodzę po górach to omijam szlaki, jak chcę się napić piwa schodzę do wioski, jak jadę na zlot (lub inne spotkanie o podobnym charakterze)nie piję piwa - przyjmuję jednak...
Źródło: indianie.info/viewtopic.php?t=624


Temat: Nieco kultury czyli o filmie, muzyce, książkach, teatrze i..
" />MIEJSCE NAD KRUTYNIĄ Najbardziej urokliwe zakątki Mazur znajdują się nad Krutynią (ok. 100 km długości). Wraz 17 jeziorami rzeka tworzy popularny szlak kajakowy. Szlak zaczyna się na Jez. Warpuńskim na ... Krutyni (273 ha), w którym występują i lasy mieszane i grądy - lasy z przewagą grabów. Ciekawostką są rośliny wodne: gąbka słodkowodna i krasnorost. Każdy, kto przebył ten szlak, przyzna że to najpiękniejszy i najbardziej interesujący szlak nizinny Europy. Długość szlaku wynosi 102 km, w tym 60 km to woda stojąca.. Nie jest rzadkością spotkanie orła bielika lub orła przedniego.
Źródło: mak.ogarkowo.pl/viewtopic.php?t=72